.
j:t
pracownia
architektoniczna

W realizowanych projektach, w prosty i przejrzysty sposób, budujemy wartość i trwałość inwestycji na poziomie estetycznym, funkcjonalnymi, społecznym, środowiskowym i ekonomicznym. Koncentrujemy się na adekwatności biznesowej rozwiązań i, poprzez uwzględnienie określonej elastyczności przestrzeni, zapewnieniu długowieczności inwestycji.

W projektowaniu stawiamy na realizm i zdrowy rozsądek. Fundamentem naszych działań jest rzetelna praca, wiedza, doświadczenie, logiczna motywacja oraz umiejętność łączenia solidności wykwalifikowanego rzemieślnika z wrażliwością artysty.
Joanna Toporowska
magister inżynier architekt
architekt z 15 doświadczeniem z zakresu projektowania budynków mieszkalnych, przemysłowych i komercyjnych. Specjalista w zakresie analiz przedprojektowych i przygotowania inwestycji budowlanych: efektywnego wykorzystania potencjału miejsca, doboru optymalnych rozwiązań projektowych – ekonomicznie uzasadnionych, atrakcyjnych i zdrowych. Twórca spersonalizowanych przestrzeni prywatnych i biznesowych. Pasjonat pracy z ludźmi i dla ludzi. Posiada uprawnienia w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Członek MOIA RP.
Suma zrealizowanych powierzchni użytkowych: 245 555m2
Prestiżowa realizacja: Mennica Metali Szlachetnych
O architekturze: Wartościowa architektura jest jak dobra kuchnia. Znajomość tajemnic rzemiosła, zrozumienie potrzeb konsumenta, finezja kompozycji i jakość składników w przypadku obu sztuk decyduje o doznaniach zmysłów, zdrowiu i dobrym samopoczuciuMarcin Malinowski
doktor inżynier architekt
Architekt z doświadczeniem w projektowaniu i odbiorach do użytkowania budynków publicznych. W latach 2005-2008 członek Rady Dyrektorów Międzynarodowej Inicjatywy na rzecz Zrównoważonego Rozwoju Środowiska Zbudowanego – iiSBE, organizacji tworzącej systemem oceny inwestycji budynków SBMethod. W latach 2007-2011 redaktor działu "Rozwój Zrównoważony" miesięcznika "Energia i Budynek". Potrafi stworzyć projekt "od miasta do klamki drzwi". Posiada uprawnienia w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Członek MOIA RP. Odbierał do użytkowania m.in. Rondo 1 i Złote Tarasy w Warszawie.
Suma zrealizowanych powierzchni użytkowych: 123 687m2
Prestiżowa realizacja: Wieżowiec TPSA
O architekturze: Architektura jest jak biologia. Wszystkie zwierzęta duże i małe żyją według tych samych zasad miłości i przetrwania, zaś wszelkie konstrukcje według zasad przydatności i piękna. Moda przemija, ale piękno trwa.Jacek Bolechowski
magister inżynier architekt
Architekt imponującym doświadczeniem w projektowaniu obiektów sportowych, służby zdrowia i oświaty. Rzeczoznawca budowlany, niekwestionowany autorytet w dziedzinie przepisów budowlanych i skuteczności rozwiązań projektowych. Posiada uprawnienia w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń, uprawnienia urbanistyczne, uprawnienia wykonawcze, członek MOIA, członek Towarzystwa Urbanistów Polskich.
Suma zrealizowanych powierzchni użytkowych: ponad milon m2
Prestiżowa realizacja: Centrum Zdrowia Dziecka
O architekturze: Projektowanie to dawanie ludziom czego potrzebują. Projektując szpital projektuję zdrowie, nie sale pełne lekarzy i pacjentów.